Wyświetl w przeglądarce
eRecepcja jest prostym w obsłudze systemem umożliwiającym gromadzenie terminów wizyt pacjentów, którzy zarejestrowali się za pośrednictwem Internetu, telefonicznie czy osobiście w placówce. Jest to jedyny system, który umożliwia wygodne kontrolowanie zarejestrowanych klientów za pośrednictwem strony internetowej oraz programu. Przetestuj system przez 14 dni, a otrzymasz od nas za darmo do 333 SMSów* do wykorzystania na powiadomienia.

Jak to działa?
Wystarczą zaledwie cztery proste kroki, aby Twój klient mógł zarezerwować termin wizyty w Twojej placówce nie wychodząc z domu.
1     PRZEJŚCIE NA STRONĘ
Osoba odwiedzająca Twoją stronę internetową, klika przycisk umożliwiający przeprowadzenie rezerwacji wizyty, który przekieruje go na specjalną stronę umieszczoną na serwerze eRecepcja.com gdzie może dokonać rezerwacji.
 
2     REZERWACJA WIZYTY
Twój klient wybiera którąś z Twoich placówek, zaznacza specjalistę danej dziedziny (np. kardiologa). Następnie wybiera spośród wolnych terminów odpowiadający mu dzień i godzinę oraz wprowadza swoje dane.
 
3     PRZYPOMNIENIE
Dzień przed umówioną wizytą klient otrzymuje przypomnienie o umówionym spotkaniu w formie wiadomości SMS wysłanej na jego numer telefonu.
 
4     WIZYTA
Dowolny pracownik Twojej placówki może sprawdzić kto i o której godzinie jest umówiony na spotkanie wraz z informacją z jakiej usługi chce skorzystać.
Jak wypróbować system?
Aby wypróbować system eRecepcja za darmo przez 14 dni i otrzymać do 333 darmowych SMSów* należy wypełnić formularz, który dostępny jest na stronie:

http://www.erecepcja.com/zamawiam.html

* doładowanie o wartości 50PLN do wykorzystania na SMSy przyznawane jest nowym klietom, którzy zarejestrowali się do dnia 31.01.2012, oraz opłacą roczny abonament.
+48 609 615 653
www.eRecepcja.com
kontakt@SQLSoft.pl
Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na otrzymywanie od nas informacji zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.) proszę w odpowiedzi zaznaczyć swoją negatywną opinię.